Üst Kurul Başkanı Şahin, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıl Dönümü” Dolayısıyla Gaziler, Şehit ve Gazi Yakınları ile Bir Araya Geldi

Üst Kurul Başkanı Ebubekir Şahin, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü” sebebiyle Üst Kurulda çalışan gaziler ile şehit ve gazi yakınları ile kahvaltıda buluştu. Üst Kurul yemekhanesinde düzenlenen kahvaltının ardından katılımcılara hitap eden Şahin şunları söyledi:

“Bugün 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü. Canıgönülden ifade ediyorum ki sizler için ne yapsak azdır. Sizler Devletimizin, Milletimizin bizlere emanetisiniz,  her türlü iltifata layıksınız. İlerleyen zamanlarda sizlere yönelik gerçekleştirmeyi düşündüğümüz pek çok faaliyetimiz olacak. Benimle ne zaman görüşmek isterseniz beklerim, kapım sizlere her zaman açık olacaktır.”

Kahvaltının sonunda programa katılan gaziler ile şehit ve gazi yakınları istek, öneri ve şikâyetlerini Üst Kurul Başkanı ile paylaştılar. Bu taleplere yönelik çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Gaziler ile şehit ve gazi yakınlarının Üst Kurul Başkanı Şahin’e içerisinde Türk Bayrağının kabartması bulunan Türkiye haritası oymalı ahşap bir eser takdim etmesinin ardından fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

 

Yayın Tarihi : 18 Mart 2019