RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’in ‘Anneler Günü’ Mesajı

Rahmet ayı Ramazan’ın bereket, bolluk, birlik ve beraberlik iklimini yaşadığımız bugünlerde yine kutsal bildiğimiz annelerimizin ’Anneler Günü’nü kutluyoruz.

RTÜK Başkanı olarak, Üst Kurulumuzda çalışan bütün annelerin, her biri anne adayı olan genç bayan arkadaşlarımızın, evli olan erkek personelimizin kıymetli eşlerinin ve yine erkek ya da kadın bütün çalışma arkadaşlarımın annelerinin Anneler Günü’nü yürekten tebrik ederim.

Sevgi ve fedakarlık timsali annelerimiz, şefkatli kocaman kalpleriyle toplumun temeli olan ailelerimizin baş tacıdır.

Sağlıklı toplumun mimarları olan annelerimiz, doğdukları ilk günden başlayarak yavrularına verdikleri eğitimle hem çocuklarının hem de bütün bir milletin  dünyasını şekillendirmektedir.

Annelerimiz kendilerini hiçe sayarak yemeyen yediren, giymeyen giydiren, her zaman ve şartta evladını koruyup kollayan, el üstünde tutandır.

Cennetin annelerin ayağının altında olduğunu bilen bir millet olarak, bizler de karşılıksız seven annelerimizi sadece bir gün değil her gün el üstünde tutuyoruz.

Ömürlerini ailelerine adayan canımız annelerimizin Anneler Günü’nü bir kez daha kutlarken, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyor, şehit annelerinin mübarek ellerinden öpüyorum.

 

 

                                                                                                EBUBEKİR ŞAHİN

                                                                                                  RTÜK BAŞKANI

Yayın Tarihi : 12 Mayıs 2019