Üst Kurula Taze Kan

RTÜK Başkanı Şahin, göreve başlayan Uzman Yardımcılarına “Hoşgeldiniz” dedi.

Üst Kurul Başkanı Ebubekir Şahin, bir süre önce görev yerleri belirlenerek işe başlayan Uzman Yardımcıları ile tanışma toplantısında bir araya geldi.

Çiçeği burnunda Üst Kurul çalışanlarına yakın ilgi gösteren Başkan Şahin, yaptığı konuşmada yeni Uzman Yardımcılarının RTÜK’ün gücüne güç katacağının altını çizdi.

Üst Kurulun idari yapısı ve gelecek vizyonu hakkında bilgiler veren Ebubekir Şahin, kapısının daima mesai arkadaşlarına açık olduğunu vurguladı.

“Her zaman yanınızda olacağım”

Yeni Uzman Yardımcılarının görevleri esnasında yaşayabilecekleri olası problemler durumunda her zaman destekçileri olacağını belirten Şahin, “kurumda yaşayacağınız herhangi bir sorunda öncelikle üst amirlerinize gidin eğer oradan bir sonuç alamazsanız hiç çekinmeden bana gelebilirsiniz. Kurum başkanı olarak sorununuzu çözmek için elimden gelen tüm gayreti göstereceğim konusunda şüpheniz olmasın” dedi.

“Birikim ve enerjinizle gücümüze güç katacaksınız”

RTÜK’e yeni katılan Uzman Yardımcılarının birikimlerini çok önemsediklerini söyleyen RTÜK Başkanı, şöyle devam etti:

“Sizler, taze bilgi ve enerjiyle RTÜK ailesine katıldınız. Birikim ve enerjinizi kuruma yansıtarak gücümüze güç katmak sizlerin bir görevi. Yeni fikirlere açığız, bunları bize iletin, içlerinden uygulanabilir olanları hayata geçirerek Kurumumuzu hep birlikte daha çok geliştirebiliriz. Tabir-i caizse buranın aurasını yükseltmeyi her birinizden bekliyorum.”

Daha verimli bir iş ortamı için RTÜK hizmet binasında yapılan değişiklikleri de anlatan Şahin, programın sonunda yeni personelle bire bir sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Yayın Tarihi : 29 Temmuz 2019