RTÜK’te Bayramlaşma

Başkan Şahin ve Üst Kurul Üyeleri, RTÜK çalışanlarıyla bayramlaştı.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Konferans Salonunda bugün bayramlaşma heyecanı vardı. Çalışanların yoğun katılım gösterdikleri törene, Üst Kurul Başkanı Ebubekir Şahin, Başkan Vekili Esat Çıplak, Üst Kurul Üyeleri Arif Fırtına, Faruk Bildirici, İlhan Taşcı ve Nurullah Öztürk ile Üst Kurul yöneticileri katıldı.

Programda konuşan Üst Kurul Başkanı Şahin, nice bayramlarda yeniden bir arada olma temennisini dile getirerek tüm çalışanların geçmiş Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’ndan Kurban Bayramı’na Üst Kurulda gerçekleşen değişikliklere de değinen Şahin, “Geçen bayramdan bu bayrama kadar değişen ne var diye sorarsınız, çok değişiklik oldu. Yeni üyelerimiz geldi, yeniden seçilen üyemiz oldu. Yeni Üst Kurul Uzman Yardımcısı arkadaşlarımız geldi, kurumumuza yeni bir enerji kattılar. Hepsine bu vesileyle yeniden hoş geldiniz diyorum.” şeklinde konuştu.

Üst Kurul çalışanlarının kendilerine ilettiği talepleri gerçekleştirmek için ilgili kurumlarla temasları sürdürdüklerini belirten Şahin, yalnızca bayramdan bayrama değil daha farklı organizasyonlarda da çalışanlarla bir arada olacaklarının altını çizdi.

 

 

Yayın Tarihi : 19 Ağustos 2019